Kominek w minimalistycznym salonie to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dlatego dobierając akcesoria, warto kierować się tym samym stylem aranżacyjnym. metalowe osłony kominkowe Nowoczesny parawan kominkowy wykonany jest ze szkła. Szyba może być płaska bądź gięta, półkolista. Dużo zależy od formy samego kominka i to bezpośrednio do niego należy dopasować osłonę. Elementy metalowe to zwykle tylko łączenia szklanych szyb oraz podstawa. Parawan wykonuje się z materiałów odpornych na temperatury nawet do 300 stopni.
Szklana szyba może być wzbogacona o pozłacaną ramę. Do produkcji parawanów kominkowych wykorzystuje się między innymi szlachetny mosiądz. parawan do kominków Alternatywę dla szklanej osłony stanowią nowoczesne tanie parawany kominkowe wykonane w całości z metalu. Drobna siateczka zapewnia skuteczną ochronę posadzki.
Ognisko domowe płonie tam, gdzie jest rodzinna atmosfera. parawan kominkowy warszawa Aby jeszcze lepiej ją podkreślić, warto mieć w salonie nowoczesny kominek. Wzbogacony o piękny i praktyczny parawan, stanie się wspaniałą ozdobą, która umili czas spędzany z najbliższymi.