Duży Kosz na drewno kominkowe -  Dodaje on wiele uroku przestrzeni przy kominku, izolują szczapki od podłogi i chronią ją przed zabrudzeniem czy porysowaniem. Są też często przystosowane do przenoszenia miejsca ich składowania. Dzięki uchwytowi zrobimy to w wygodny sposób. Ciekawym rozwiązaniem są też stojaki na kółkach. Niektóre z nich są naprawdę wysokie i pozwalają stworzyć swego rodzaju ściankę, która ma też swoje walory dekoracyjne. Dodatkowym atutem takiego sposobu przechowywania jest to, że w razie potrzeby można po prostu przesunąć konstrukcję w inne miejsce. Zwolennicy własnoręcznie wykonywanych przedmiotów oraz miłośnicy recyklingu i poszukiwania nowatorskich zastosowań dla zwykłych rzeczy na pewno wykorzystają nietypowe pomysły na kosze na drewno. Czasem duży wiklinowy lub pleciony rulon może okazać się funkcjonalną, ale i niebanalną rzeźbą. Na czasie jest także malowanie i odnawianie skrzynek na owoce lub tworzenie konstrukcji z desek paletowych. Warto zastanowić się nad taką możliwością, aby wyróżnić swoje mieszkanie wśród tradycyjnych propozycji. Jak widać, wiele przemawia za tym, aby opał do kominka przechowywać w jego pobliżu. Nie dość, że jest zawsze na wyciągnięcie ręki, suchy, to jeszcze świetnie wygląda, wzbogacając wystrój wnętrza.

Kosz na drewno - to świetny sposób na estetyczne przechowywanie opału zarówno w pomieszczeniu przy kominku lub piecu, jak również na tarasie, w altanie lub w ogrodzie przy kominku lub ognisku.
Funkcjonalny i dobrze prezentujący się kosz w ciekawym kształcie i klasycznym kolorze dobrze komponującym się z drewnem kominkowym. Kosze z metalu i aluminium również święcą ostatnimi czasy nie lada triumfy! Proste, skromne i minimalistyczne bardzo dobrze odnajdują się w przestrzeniach industrialnych, hi-tech czy skandynawskich. Dzięki ażurowej konstrukcji doda każdemu wnętrzu lekkości i nie będzie prosił się nachalnie o uwagę. Takie dyskretne rozwiązania również są w cenie - w końcu nie bez kozery ktoś kiedyś powiedział, że szept bywa czasem głośniejszy niż krzyk.

Mały kosz na drewno – jest bardzo praktyczny, nie zajmuje dużo miejsca oraz bywają prawdziwymi perełkami domowego anturażu. Nic w tym jednak dziwnego! Rzemiosło, jakim jest koszykarstwo należy bowiem do sektora sztuki użytkowej.  Wiklinowy kosz to doskonały towarzysz wieczorów spędzanych przy kominku. Z przyjemnością zaopiekuje się okazałymi, suchymi szczapami oraz drobnym drewnem rozpałkowym. Przy kominku zawsze mile widziane są pojemne, półokrągłe modele z solidnym uchem. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością zabrać kosz do drewutni celem uzupełnienia zapasów drewna, a i wyjmowanie kolejnych szczap nie będzie przysparzało Ci problemów.